Naturalna GĄBKA Zobacz większe

Naturalna GĄBKA morska

Nowy produkt

Najbardziej delikatna ze wszystkich gąbek...

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

49,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nasze gąbki są odporne na działanie chemikaliów i zdolne do samooczyszczania- nie gromadzą bakterii, ponieważ posiadają mikroskopijne kanaliki, dzięki którym woda je wypłukuje. Świetnie tolerują się ze skórą. Są niesamowicie przyjemne i miłe w dotyku.

Gąbka może być stosowana do pielęgnacji skóry niemowląt. Nie podrażnia ona delikatnego naskórka, jednocześnie delikatnie masując pobudza krążenie krwi. Nie wywołuje reakcji alergicznych.

Wymiary: 13-15 cm

Ciekawostka:

Gąbka to organizm wodny, osiadły w morzach i oceanach na całej kuli ziemskiej. Występują one głównie w strefie przybrzeżnej oraz na dnie płytkich mórz.

Gąbki należą do najstarszych organizmów wielokomórkowych, które istnieją na Ziemi od pięciuset milionów lat. Przez ten czas gąbki wytworzyły w sobie różne substancje biologiczne, które mają działanie przeciwwirusowe i przeciwnowotworowe.

Stwórz swój własny zestaw na prezent ! Wystarczy wybrać dowolne kosmetyki Natural Secrets oraz  dodatki m.in kolor ręczniczka, koszyczek, myjkę  czy naturalną gąbkę. A my dopieścimy wybrane produkty i stworzymy jedyny w swoim rodzaju prezent dla najbliższej Ci osoby.

Podczas zamówienia w polu "Uwagi" prosimy o adnotację: "Prezent".

Wszystkie gotowe propozycje prezentowe dostępne w zakładce " Zestawy prezentowe".

Opinie

Oceń 
2016-07-14

Wcześniej nie używałam gąbek, ale na ta się skusiłam i jest super, bardzo delikatna i przyjemna!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Naturalna GĄBKA morska

Naturalna GĄBKA morska

Najbardziej delikatna ze wszystkich gąbek...

Produkty powiązane