Naturalna GĄBKA delikatna
Natural Secrets

Naturalna GĄBKA morska

39,99 zł
Brutto

Najbardziej delikatna ze wszystkich gąbek...

Ilość

Nasze gąbki są odporne na działanie chemikaliów i zdolne do samooczyszczania- nie gromadzą bakterii, ponieważ posiadają mikroskopijne kanaliki, dzięki którym woda je wypłukuje. Świetnie tolerują się ze skórą. Są niesamowicie przyjemne i miłe w dotyku.

Gąbka może być stosowana do pielęgnacji skóry niemowląt. Nie podrażnia ona delikatnego naskórka, jednocześnie delikatnie masując pobudza krążenie krwi. Nie wywołuje reakcji alergicznych.

Wymiary: 13-15 cm

Ciekawostka:

Gąbka to organizm wodny, osiadły w morzach i oceanach na całej kuli ziemskiej. Występują one głównie w strefie przybrzeżnej oraz na dnie płytkich mórz.

Gąbki należą do najstarszych organizmów wielokomórkowych, które istnieją na Ziemi od pięciuset milionów lat. Przez ten czas gąbki wytworzyły w sobie różne substancje biologiczne, które mają działanie przeciwwirusowe i przeciwnowotworowe.

Stwórz swój własny zestaw na prezent ! Wystarczy wybrać dowolne kosmetyki Natural Secrets oraz  dodatki m.in kolor ręczniczka, koszyczek, myjkę  czy naturalną gąbkę. A my dopieścimy wybrane produkty i stworzymy jedyny w swoim rodzaju prezent dla najbliższej Ci osoby.

Podczas zamówienia w polu "Uwagi" prosimy o adnotację: "Prezent".

Wszystkie gotowe propozycje prezentowe dostępne w zakładce " Zestawy prezentowe".

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję