• Obniżka
  • Zniżka 15,00 zł
Natural Secrets

Gąbeczka Konjac Sponge Company

60,00 zł
45,00 zł Zniżka 15,00 zł
Brutto

Głębokie i łagodne oczyszczanie...

Rodzaje gąbek Konjac
Ilość

Gąbka Konjac biała, naturalna - Konjac czysty, bez żadnych dodatków, dla każdego typu cery.


Premium gąbka do twarzy z rumiankiem - Dla cery wrażliwej, podrażnionej, zaczerwienionej.


Premium gąbka do twarzy z zieloną herbatą - Dla cery wrażliwej, z pierwszymi oznakami starzenia, sprzyja usuwaniu wolnych rodników.


Gąbka Konjac z bambusowym węglem drzewnym - Dla cery tłustej, problematycznej, skłonnej do wyprysków; polecana dla nastolatków.


Gąbka konjac do twarzy z francuską różową glinką - Dla cery wrażliwej, zmęczonej i odwodnionej


Gąbka Konjac z czerwoną glinką - Dla cery suchej, dojrzałej, z przebarwieniami

Gąbka Konjac z zieloną glinką

Gąbla Konjac do ciała

Oryginalna gąbeczka Konjac firmy Konjac Sponge Company to idealne narzędzie do skutecznego, a zarazem delikatnego oczyszczania twarzy. Gąbeczki powstają na jednej z najczystszych wysp świata - wyspie Jeju, z byliny morphophallus Konjac. Konjac Sponge występuje w kilku wariantach, które można dobrać do indywidualnych potrzeb skóry. Każdy z nich posiada składniki odżywcze (żelazo, miedź, cynk, fosfor) oraz witaminy: A, C, E, D, B1, B6, B12.

Pierwsze użycie: gąbkę należy dokładnie umyć, kilkukrotnie zanurzając ją w wodzie i ściskając. Gąbeczki nie należy wykręcać!!! Przed każdym użyciem należy upewnić się, że gąbeczka jest odpowiednio dobrze zmoczona w czystej wodzie.

Jak używać: gąbką namoczoną i odciśniętą należy masować twarz oraz ciało. Delikatne, kołowe ruchy sprawdzą się w tym celu najlepiej. Konjac oczyści skórę, złuszczając przy tym martwe komórki naskórka. Masujące ruchy wspomogą proces regeneracji skóry oraz pobudzą mikrokrążenie.

Z czym używać: gąbeczka Konjac nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych preparatów myjących. W przypadku, gdy czujemy, że nasza skóra jest silnie zanieczyszczona (np. mocny makijaż) można użyć żelu do mycia twarzy, bądź innego produktu wspomagającego oczyszczanie. Należy jednak pamiętać o zmniejszeniu ilości używanego preparatu, gdyż struktura gąbki silnie pieni i zwiększa objętość używanych produktów.

Po użyciu: gąbeczkę Konjac należy odcisnąć z nadmiaru wody oraz powiesić lub pozostawić w suchym miejscu. Wilgotne środowisko skraca jej żywotność oraz stymuluje proces naturalnego rozkładu. W celu sterylizacji gąbki zaleca się jej kilkuminutowe gotowanie z wodzie bez żadnych dodatków.

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję