Oferta hurtowa

Firma Natural Secrets jest producentem kosmetyków naturalnych oraz importerem najwyższej jakości surowców roślinnych, dlatego przy hurtowych zamówieniach możemy zaoferować Państwu bardzo korzystne warunki współpracy i atrakcyjne ceny.

Mamy możliwość sprowadzenia niemalże każdego surowca roślinnego z różnych zakątków świata, dlatego nawet jeżeli w naszej standardowej ofercie nie znaleźli Państwo tego czego szukali, proszę do nas napisać a my na pewno odpowiemy na państwa potrzeby.

Zapraszamy do współpracy sklepy zielarsko-medyczne, sklepy ze zdrową żywnością, ośrodki SPA, mydlarnie, gabinety kosmetyczne, salony odnowy biologicznej, itp. Gwarantujemy oryginalne, naturalne produkty oraz sprawną współpracę.

Na życzenie klienta GRATIS dostarczamy próbki naszych produktów!

mydeła

pobierz katalog 2018 (pdf)

Produkcja kontraktowa

Natural Secrets jest polskim producentem ręcznie robionych kosmetyków naturalnych min. mydeł, peelingów, balsamów oraz olejków do ciała Nasze kosmetyki są wolne są od chemicznych konserwantów, surowców syntetycznych i ropopochodnych.

Żaden z kosmetyków Natural Secrets nigdy nie był testowany na zwierzętach ani nie posiada tłuszczów zwierzęcych! Wieloletnie doświadczenie oraz pasja pozwalają nam na zaoferowanie naszym Partnerom najwyższej jakości usług oraz komfort współpracy.

Wspieramy, począwszy od stworzenia receptur po wprowadzenie produktu na rynek. Zakres współpracy i rodzaj wsparcia jest adekwatny do oczekiwań i potrzeb Klienta, a nasza elastyczność produkcyjna ułatwia naszym Kontrahentom tworzenie różnorodnych produktów podążających za współczesnymi trendami rynkowymi i oczekiwaniami konsumentów.

Wspieramy wszystkie etapy opracowania gotowego produktu:

  • opracowanie receptur,
  • przeprowadzenie testów oraz badań niezbędnych do wprowadzenia produktu
        na rynek,
  • pomoc w doborze opakowania,
  • przygotowanie dokumentacji wyrobu,
  • zakupy najlepszej jakości surowców,
  • proces produkcyjny (od partii próbnej poprzez wdrożenie i produkcję),
  • wsparcie w procesie rejestracji produktów kosmetycznych