Płatki Konjac

Idealnie nadają się do wrażliwej skóry ...

Producent:
Cena:
119,00 zł
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Płatki Konjac:

Naturalne okrągłe płatki z gąbki z włókna Konjac do delikatnego oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu. Do wielokrotnego, codziennego stosowania. Niezwykle miękkie, świetnie oczyszczają i usuwają makijaż z najwrażliwszej i najcieńszej skóry wokół oczu oraz z twarzy i szyi. Dzięki właściwościom włókna gąbki Konjac płatki jednocześnie łagodnie oczyszczają pory skóry, wygładzają i ultra delikatnie złuszczają ją oraz stymulują mikrocyrkulację krwi. Poprawiają elastyczność i napięcie skóry, sprzyjają nawilżeniu i regeneracji oraz nadają cerze świeżość i gładkość. Zestaw 8 płatków starcza na około rok używania !

 

Sposób użycia: 

Przed pierwszym użyciem płatki należy starannie umyć, kilka razy zanurzając je w ciepłej wodzie i delikatnie odciskając między dłońmi. Jeżeli płatek wysechł (wygląda jak pofałdowany wafelek), zawsze przed użyciem trzeba go namoczyć w czystej, najlepiej ciepłej wodzie. Z płatków Konjac korzystamy tak jak z płatków bawełnianych do demakijażu, używając je:

  • tylko namoczone (bez kosmetyku) – do oczyszczania twarzy lub demakijażu na bazie wody

  • z dodatkiem kosmetyku – do mycia lub demakijażu na bazie kosmetyków z olejami, woskami

Namoczonym i odciśniętym płatkiem Konjac delikatnie ruchami kołowymi masujemy skórę twarzy, szyi i wokół oczu. Stosując płatki z dodatkiem kosmetyku należy zastosować jego mniejszą ilość, gdyż płatki Konjac zwiększą jego wydajność. Żywotność płatka to ok. 1-3 miesięcy, w zależności od tego jak dobrze i intensywnie będziemy go używać. Gdy płatek zacznie wyglądać na zużyty lub zacznie się łamać albo kruszyć należy wymienić go na nowy. Stary płatek można wyrzucić na kompost lub włożyć na dno doniczki, by utrzymywał wilgoć dla roślinki.

 

Materiał: bylina z Amorphophallus Konjac

Wymiary: średnica ok. 65 mm

Opakowanie: oryginalne

Szczegóły produktu
Przeznaczenie:
Skóra wrażliwa / dla dzieci
Kosmetyki:
100% naturalne
Wegańskie

Produkty podobne

Opinie